• Pr. - Pn. 9:00 - 18:00 Š. 10:00 - 15:00 Sk. Nedirbame

Apie mus

Customer service is not a
department, it

“FirstAuto” siūlo puikios būklės naudotus automobilius. Mūsų automobilių kataloge rasite įvairių modelių ir markių automobilių – “Bmw”, “Audi”, “Volvo” ir kt. Mūsų automobilių salonas suteiks jums galimybę išsirinkti norimą automobilį su patikrinta istorija, todėl galite būti tikri dėl savo pasirinkimo. Mūsų teikiamus automobilius galite peržiūrėti mūsų kataloge, o jei pasiūlymas neatitinka to, ko ieškote, susisiekite su mumis ir mes padėsime jums rasti reikiamą automobilį. Jei norite įsigyti automobilį, “FirstAuto” yra pirmasis jūsų pasirinkimas.

FirstAuto.lv - stipriausias Latvijoje

Prekyba automobiliais - aistra

“Visada domėjausi viskuo, kas susiję su automobiliais. Būdamas paauglys mačiau, kaip kitiems sekasi prekiauti automobiliais, ir tai man suteikė papildomos motyvacijos įkurti savo įmonę. Manau, kad džiaugtis savo darbu ir sulaukti klientų padėkos už gerą rezultatą yra pagrindinė įmonės sėkmės priežastis”, – sako Edijs Frienbergs, “Baltic Cars Import Export” arba “FIRST AUTO” generalinis direktorius.

Strongest_in_LV_2020

Tukume, Latvijoje įsikūrusi bendrovė siūlo aukščiausios kokybės ir premium klasės naudotus automobilius iš Vokietijos. “FIRST AUTO” taip pat siūlo elektromobilius, kurie Europoje tampa vis populiaresni.

“Perkame ir ruošiame automobilius tarsi sau – toks yra mūsų šūkis. Naudoti automobiliai tikrinami tiek Vokietijoje, tiek vietoje Latvijoje – kiekvienas automobilis tikrinamas vizualiai ir techniškai. Visada stengiamės suprasti klientų poreikius ir rasti geriausią sprendimą. Teigiami atsiliepimai įmonės interneto svetainėje yra aiški motyvacija tęsti www.firstauto.lv ir tai, kad klientai vėl ir vėl pas mus sugrįžta”, – sako bendrovės generalinis direktorius.

FIRST AUTO yra tarp 5 % Latvijos įmonių, kurioms suteiktas “Stipriausios Latvijoje” vardas, o tai patvirtina, kad įmonė yra saugi ir stabili.

Nuorodos: https://digital.kib.lv/2021/06/29/firstauto-lv/

Visuomenės parama elektromobiliams įsigyti

2022 m. balandžio 22 d. SIA “Baltic Cars import&export” pasirašė sutartį su SIA “Vides investīciju fonds” dėl projekto “Parama SIA “Baltic Cars import&export” beemisinių ir mažai taršių transporto priemonių pardavimui” Nr. ECII-5/16 įgyvendinimas. Pagal šią sutartį SIA “Baltic Cars import&export” suteikia galimybę įsigyti netaršias ir mažai taršias transporto priemones už ECII lėšas. “Baltic Cars import&export Ltd” projekte siūlomos šios transporto priemonės: BMW i3s 94 Ah ir “Audi e-tron Sportback 50 quattro”. Daugiau informacijos apie projektą rasite ekii.lv

Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone